الگوریتم جدید ردکالا برای شرکت در حراجی ها:

ردکالا سایتی است که بر روی حراجی های کالاها و خدمات اصل و کاملا نو (بسته بندی شده) به همراه گارانتی متمرکز است. تمامی کالاها و یا خدمات ارائه شده به صورت کامل توضیح داده شده اند تا شرکت کننده بتواند قیمت آن را از هر جایی استعلام نموده و تصمیم بگیرد که آیا می خواهد در یک حراجی خاص شرکت کند یا خیر.
شعار ردکالا این است:
اگر قصد خرید یک کالا را دارید و ردکالا را به عنوان سایت خرید انتخاب نموده اید، ابتدا شانس خود را در حراجی امتحان نمایید. اگر برنده حراجی باشید که کالای مورد نظر خود را با یک تخفیف بسیار عالی بدست خواهید آورد. اگر برنده حراجی نشدید، باز هم چیزی را از دست نمی دهید. هزینه ای را که به عنوان ورودی در حراجی صرف نموده اید به صورت کامل به شما عودت می گردد. همچنین هزینه عضویت در باشگاه مشتریان و هزینه شارژ حراجی به صورت بن تخفیف به شما عودت می شود تا برای خرید همان کالا و یا کالای دیگری صرف نمایید. لذا هیچ مبلغی در سایت ردکالا از بین نمی رود.

پارامترهای حراجی
در سایت ردکالا، هنگام تعریف یک حراجی دو پارامتر از ابتدا مشخص می گردد: 1- تعداد شرکت کنندگان در حراجی 2-هزینه ورودی حراجی
هزینه ورودی (که به عنوان ضمانت خرید کالا دریافت می گردد و در انتهای حراجی عودت می شود) از قبل مشخص، باعث میگردد که اولا مدیریت مالی برای شرکت در حراجی داشته باشید یا به تعبیری از قبل میزان هزینه ای که قرار است در یک حراجی صرف نمایید، معلوم باشد. این مطلب همچنین باعث می گردد که کلیه شرکت کنندگان شانس یکسان و برابر در مقابل بقیه داشته باشند. تعداد شرکت کننده مشخص یعنی تعداد افرادیکه در یک حراجی شرکت می کنند از ابتدا برای شما معلوم است و میدانید چند نفر متقاضی این کالا هستند. حراجی ها پس از ثبت نام و تکمیل اعضا، قفل می گردد یعنی فرد جدیدی نمی تواند پس از قفل شدن به حراجی وارد شود.

RedOff
پس از برگزاری حراجی و برنده شدن یک فرد، بقیه شرکت کنندگان به اندازه 125 درصد مبلغی که به عنوان هزینه عضویت در باشگاه مشتریان و یا بسته الحاقی عضویت صرف نموده اند را به صورت بن تخفیف ردآف (RedOff) دریافت خواهند نمود و هزینه ورودی حراجی عینا به حساب کاربری ایشان عودت می شود. در ردکالا هدف این است که شرکت کننده خود تصمیم بگیرد این بن تخفیف را برای کدام کالا یا کالاها صرف نماید. لذا بازندگان مجبور نیستند که همان کالایی که در حراجی آن شرکت کرده اند را خریداری کنند و می توانند با بن تخفیف خود، یک یا چند کالای دیگر را انتخاب نمایند. در فروشگاه برای هر کالای موجود تعیین شده است که آن کالا چه تعداد ردآف را قبول می کند. می توانید بن های کسب کرده از یک یا چند حراجی را برای خرید یک کالا یا چند کالا صرف نمایید. به علاوه، پس از خرید از فروشگاه ردکالا نیز ردآف دریافت می کنید. به ازای تک تک کالاها مشخص شده که چه تعداد ردآف پس از خرید آن کالا کسب خواهید کرد. ارزش هر یک ردآف برابر با 500 تومان می باشد. در ضمن توجه داشته باشید که بن تخفیف ردآف زماندار بوده و پس از یکماه منقضی میگردد.

پس یا برنده حراجی شده و با یک تخفیف بسیار عالی کالای حراجی را دریافت می کنید یا اینکه 125 درصد پول خود (یعنی 25 درصد بیشتر) را به عنوان بن تخفیف دریافت می کنید و برای خرید از فروشگاه ردکالا از آن استفاده می نمایید. این یعنی الگوریتم برنده - برنده.

لطفا توجه داشته باشید
شرکت شما در حراجی های ردکالا یعنی یا حتما کالای داخل حراجی را برده و آنرا خریداری می نمایید یا قصد داشته اید که از فروشگاه ردکالا خرید کنید اما ابتدا شانس خود را در حراجی امتحان نموده اید. لذا هزینه عضویت باشگاه مشتریان ویا بسته الحاقی صرف شده به شما عودت نمی گردد. همچنین توجه نمایید که سایت ردکالا یک سایت فروش کالا و یا خدمات با روش نوین است. لذا اگر برنده یک حراجی شوید، ردکالا محصول را به شما تحویل داده و به هیچ عنوان کالا را با پول تعویض نمی کند. لطفا با اطلاع و علم به این مطلب در حراجی های ردکالا شرکت نمایید.
راهنمای تصویری معرفی عملکرد سایت حراجی و فروشگاه آنلاین ردکالا: