ردکالا چیست؟

ردکالا برترین سایت برگزاری حراجی آنلاین (به صورت مزایده زنده) در کشور می باشد و بر روی کالاهای نو، اصل و با گارانتی معتبر می باشد. همچنین ردکالا دارای یک بخش فروشگاه است که کلیه اجناس در آن به صورت مستقیم و با قیمت رقابتی قابل خریدند. شرکت کنندگان در حراجی ها، در صورت برنده شدن یا حتی برنده نشدن، تخفیفات ویژه ای را از ردکالا برای خرید کالا دریافت می کنند، لذا شرکت در حراجی کالای مورد نظر، ایده بسیار خوبی برای تهیه یک کالا می باشد. هر حراجی شامل چندین کالای با قیمت مشابه و از طبقه بندی های متفاوت است، پس با شرکت در حراجی و برنده شدن یا نشدن، می توانید هر یک از کالاهای دلخواه را با تخفیف مناسب تهیه کنید.

شعار ردکالا این است:

اگر قصد خرید یک کالا را دارید و ردکالا را به عنوان سایت خرید انتخاب کرده‌اید، ابتدا شانس خود را در حراجی امتحان کنید. اگر برنده حراجی باشید که کالای مورد نظر خود را با یک تخفیف بسیار عالی به‌دست خواهید آورد. اگر برنده حراجی نشدید، باز هم چیزی را از دست نمی‌دهید. هزینه‌ای که در حراجی صرف کرده‌اید به صورت بن تخفیف به شما داده خواهد شد تا برای خرید همان کالا یا کالای دیگری صرف کنید.

ردکالا چگونه کار می کند؟

پس از ثبت نام در سایت، می توانید از طریق منوی دسته بندی حراجی ها، صفحه اصلی سایت، ویترین های مختلف و یا حتی جستجو، کالای مورد نظر خود را پیدا کرده و در حراجی آن ثبت نام کنید. زمان برگزاری در زیر حراجی درج شده است. در زمان مقرر، به سایت مراجعه کرده و با سایر شرکت کنندگان حراجی به رقابت بپردازید. در انتهای حراجی، سفارشی جهت تهیه یکی از کالاها به دلخواه شما و با تخفیف، در اختیارتان قرار می گیرد. اگر برنده باشید با تخفیف بیشتر وگرنه با تخفیف کمتر (در هر دو صورت تخفیف خواهید داشت) می توانید کالای مدنظر را تهیه کنید. اگر هم نخواهید از بین کالاهای حراجی یکی را انتخاب کنید، 125% هزینه به صورت بن تخفیف ردآف در اختیار شما خواهد بود تا به ویترین ردآف رفته و از بین کالاهای داخل ردآف یکی را تهیه نمایید.


سایت ردکالا یک سایت فروش کالا یا خدمات با روش نوین است. علاوه بر حراجی با ورودی، انواع دیگر حراجی در این سایت انجام می‌شود از جمله حراجی‌های بدون ورودی، حراجی‌های جایزه و حراجی‌های اختصاصی. در ردکالا همه برنده هستند. کالاهای حراجی و فروشگاه، همه دست اول، اصل و با گارانتی معتبر است. اگر تمایل دارید به جمع کاربران این سایت ملحق شوید، کافی است به سایت ردکالا آمده، ثبت نام کرده و سپس تصمیم بگیرید در کدام حراجی‌ها قصد شرکت دارید.