آخرین تغییرات در امکانات و ظاهر سایت
دوستان عزیز، در نظر داشته باشید امکانات بسیاری توسط تیم ما بررسی شده و تدریجا به سایت افزوده می شود. ما همچنان در حال دریافت نظرات، انتقادات و همچنین رفع ابهامات شما می باشیم که برخی از آنها بسیار جالب و قابل تامل بوده و ایده های خوبی را به تیم ما منتقل می کند. از این رو تصمیم گرفتیم تا صفحه ای با عنوان آخرین تغییرات امکانات و ظاهر به سایت اضافه کنیم که در آن بتوانیم امکانات افزوده شده را به صورت مجزا و با تاریخ تغییر توضیح دهیم. در اینصورت مطلع شدن از امکانات جدید برای شما عزیزان آسانتر شده و نیازی نیست در راهنماها و قوانین ما جستجو نمایید تا از امکانات احتمالی جدید آگاه گردید.
آخرین تغییرات تا تاریخ 95/04/14
تغییراتی در امکانات سایت در قسمت برگزاری حراجی، پروفایل کاربری و حراجی پایان یافته انجام شد. این تغییرات را بررسی می کنیم:
پروفایل کاربری:
در پروفایل کاربری هر مشتری، دو تغییر کوچک اما مهم انجام شده است: اولا تاریخ نمایش لیست آیتمها از سه روز به بیست روز افزایش یافت. یعنی با ورود به صفحه پروفایل خود، تراکنش های تا 20 روز قبل را به صورت پیش فرض خواهید دید. اگر تراکنش های ماقبل این تاریخ مد نظر شما باشد، می توانید تاریخ بالای لیست را تغییر دهید تا بازه زمانی مورد نظر شما انتخاب شود. دوم اینکه تعداد نمایش آیتمهای هر لیست را به صورت پیش فرض بر روی 25 مورد قرار دادیم تا آیتمهای بیشتری نمایش شده و به راحتی بتوانید تراکنش های خود را دنبال نمایید. 
تعداد پیشنهاد اتوماتیک:
یک تغییر کوچک اما مهم برای کاربران شرکت کننده با تلفن هوشمند. در زمان انجام حراجی اگر بخواهید از پیشنهاد اتوماتیک استفاده کنید، باید تعداد آنرا نیز تعیین کنید. در حالت پیش فرض، عدد صفر در کادر تعداد درج شده است که باید ابتدا آنرا پاک می نمودید و سپس عدد دلخواه را وارد می کردید. برای دوستانی که با تلفن هوشمند در حراجی شرکت می کردند، این مطلب اذیت کننده بود و سرعت آنها را می گرفت. برای این منظور برنامه را طوری تغییر دادیم تا به محض انتخاب قسمت تعداد پیشنهاد، عدد صفر خود به خود حذف گردد و شما فقط عدد دلخواه جدید را وارد کنید. 
نمایش تصویر برنده حراجی برگزار شده:
هنگامیکه به لیست حراجی های برگزار شده مراجعه می نمودید و جزییات یک حراجی را ملاحظه می کردید، برنده به خوبی مشخص نبود. لذا ما در این قسمت تصویر و نام مستعار برنده را درج کردیم تا برنده نهایی به خوبی مشخص باشد. 
تایمر در زمان برگزاری حراجی:
مهمترین تغییر صورت گرفته در همین قسمت می باشد. اولا ما سرویسی را که وظیفه پایان دادن به یک حراجی را بعهده داشت، کمی تغییر دادیم. این سرویس در زمان 1- حراجی، آنرا را پایان می داد و چون در زمان صفر ثانیه نیز هنوز سیستم پیشنهاد قبول می کرد، شرکت کنندگان در حراجی را به اشتباه می انداخت. ما این زمان را از 1- به 2- عقب بردیم تا این اتفاق روی ندهد. عملکرد کنونی سیستم به این گونه است که تا زمان صفر ثانیه پیشنهاد قبول می کند. اگر از این زمان بگذرد و پیشنهاد جدیدی دریافت نگردد، در زمان 1- ثانیه، امکان پیشنهاد قفل شده و در زمان 2- ثانیه، سرویس اتمام حراجی آغاز به فعالیت می نماید. اما زمان صفر ثانیه و 1- ثانیه، نمایش مشابهی داشت. در تغییر اخیر این دو نمایش را به صورت کامل مجزا کرده ایم تا از هم تشخیص داده شوند. در تصویر زیر ما تمامی نمایشهای مختلف تایمر یک حراجی را نشان داده ایم:
  • بخش 1: این قسمت زمانی را نشان می دهد که حراجی آماده برگزاری بوده اما زمان دریافت پیشنهاد هنوز نرسیده است. تایمر در این حالت به رنگ مشکلی می باشد.
  • بخش 2: زمان دریافت پیشنهاد را نشان میدهد. 5 دقیقه قبل از اتمام زمان حراجی، دکمه دریافت پیشنهاد ظاهر شده و سیستم اقدام به دریافت پیشنهاد از طرف شرکت کنندگان می نماید. تا قبل از 10 ثانیه آخر، رنگ تایمر آبی بوده و با دریافت پیشنهاد، اتفاقی برای تایمر کم شونده نمی افتد. از 10 ثانیه تا 0 ثانیه، به ازای هر پیشنهاد، مجدد تایمر به عدد 10 ثانیه برمی گردد و امکان پیشنهاد به بقیه شرکت کنندگان را می دهد. رنگ تایمر در این زمان، قرمز است. همانگونه که در تصویر مشخص است، نمایش زمان صفر ثانیه به سیستم افزوده شده است.
  • بخش 3: اتمام حراجی و اعلام برنده. ابتدا تایمر به حالت خط تیره تبدیل شده، دکمه پیشنهاد خاموش و دریافت پیشنهاد قفل می گردد. سپس سرویس اتمام حراجی فعال شده و برنده اعلام می گردد و ظاهر حراجی به حالت فروخته شد تبدیل می شود. 

توجه: توصیه اکید ما این است که در زمان برگزاری حراجی، برای دادن پیشنهاد به تایم صفر ثانیه اعتماد ننمایید. زمانی که شما تایمر صفر ثانیه را ملاحظه نموده و اقدام به دادن پیشنهاد نمایید، در حقیقت شما در تایم 1- ثانیه این پیشنهاد را ثبت کرده اید که سیستم آنرا قبول نخواهد کرد. وجود تایم صفر ثانیه برای ضمانت دریافت پیشنهاد در تایم 1 ثانیه است. خواهشمندیم اگر قصد ارایه پیشنهاد بر روی یک کالا را دارید تا قبل از تایم 0 ثانیه، پیشنهاد را ثبت کنید.
آخرین تغییرات تا تاریخ 95/04/10
تغییری در امکانات سایت در قسمت شارژ حساب انجام شد. این تغییر را بررسی می کنیم:
تغییر شارژ حساب:
هنگامیکه اعضای سایت با تلفن همراه خود اقدام به شارژ حساب می نمودند، اهرم شارژ که باید به سمت چپ و راست هدایت شود تا رقم دلخواه ایشان انتخاب گردد، به درستی عمل نمی کرد. برای رفع این مشکل در گوشی های هوشمند، ما یک لیست انتخاب را افزودیم که شما می توانید با کمک آن در گوشی همراه خود، رقم دلخواه را به آسانی انتخاب نموده و شارژ حساب را انجام دهید. البته امکان استفاده از اهرم شارژ همچنان وجود دارد که در کامپیوتر و لپ تاپ کاربرد بیشتری دارد. 
آخرین تغییرات تا تاریخ 95/04/09
دو تغییر در امکانات سایت در ویترین اصلی سایت و قسمت ثبت نام در حراجی انجام شد. این تغییرات را بررسی می کنیم:
نمایش ظرفیت باقیمانده:
هنگامیکه شما در یک حراجی ثبت نام می کردید، اگر ظرفیت حراجی به حد نمایش تعداد رسیده بود، یک باکس نارنجی در بالای حراجی نمایان می شد و تعداد ظرفیت باقیمانده تا شروع حراجی را نشان می داد. در پی درخواست های مکرر دوستان، این قسمت تغییر نمود. به محض ورود به صفحه ویترین، اگر یک حراجی به وضعیت ثبت نام رسیده بود، میزان ظرفیت باقیمانده تا شروع حراجی در بالای آن نمایش داده می شود، بدون آنکه نیاز باشد شما در حراجی و یا سایت ثبت نام کرده باشید. با ثبت نام اعضای سایت در حراجی این عدد کاسته شده و پس از به اتمام رسیدن، حراجی آغاز می گردد.
نمایش این عدد قبل از ثبت نام در حراجی به علاقه مندان کمک می کند تا تصمیم بگیرند چه زمان و در کدام حراجی شرکت نمایند. 
تمایل به خرید مستقیم در صورت برنده نشدن
ما می دانیم که هدف شما از فعالیت در این سایت، شرکت در حراجی و رقابت با دیگران برای دریافت کالا با قیمت تخفیفی بسیار خوب است. همانطور که می دانید، در صورتیکه یک نفر در حراجی شرکت نماید و برنده حراجی نشود، مبلغ ورودیه ایشان از بین خواهد رفت. از آنجاییکه ثبت نام در یک حراجی به منزله نشان دادن تمایل یک فرد به داشتن (برنده شدن و یا خرید) یک کالاست، ما یک امکان جدید را در این قسمت به سایت اضافه نموده ایم. در هنگام ثبت نام در حراجی، گزینه ای افزوده شده است که تمایل شما را به دریافت مستقیم کالا در صورت برنده نشدن در حراجی اعلام می دارد. در اینصورت، اگر در یک حراجی شرکت نمودید و برنده آن نشدید (مسلما هر حراجی فقط یک برنده دارد) می توانید علاوه بر دریافت اعتبار جایزه، با پرداخت مابقی مبلغ کالا تا مبلغ ورودیه، محصول مورد نظر را دریافت نمایید.
اگر این گزینه را انتخاب کرده باشید، پس از اتمام حراجی، تیم ارسال ما با شما تماس گرفته و در صورت اعلام تمایل مجدد، کالا برای شما ارسال خواهد شد. چند نکته کوتاه در این زمینه حایز اهمیت است که به صورت مختصر آنها را بیان می کنیم:
  • اگر در هنگام برگزاری حراجی، علاوه بر ورودیه اولیه، اقدام به شارژ حراجی نموده اید تا پیشنهاد بیشتر دریافت کنید، این مبلغ نیز جزو ودیعه اولیه پرداخت کالا محسوب می گردد.
  • امکان تجمیع مبالغ چند نفر برای دریافت یک کالا وجود ندارد. هر فرد شرکت کننده به صورت مجزا می تواند اقدام به خرید مستقیم کالا به انضمام مبلغ پرداخت شده ورودیه خود نماید. همچنین تجمیع مبالغ ورودیه حراجی های مختلف برای دریافت یک کالا نیز امکان پذیر نیست.
  • متاسفانه در این روش، هزینه ارسال رایگان نمی باشد. ارسال رایگان محصول فقط برای برنده حراجی به تمام نقاط کشور می باشد. امیدواریم در آینده بسیار نزدیک و با کمک شما دوستان، این مشکل را نیز رفع نموده و بتوانیم در این روش (و یا خرید مستقیم) هزینه ارسال را رایگان کنیم.